Supermenka na Bielanach. Monodram Jowity Budnik
23 lutego 2018
Fot. Grażyna Gudejko
"Supermenka" to opowieść o kilku latach życia współczesnej Polki. Na spektakl zaprasza Bielański Ośrodek Kultury.
"Supermenka" opowiada losy kobiety wykształconej, inteligentnej, błyskotliwej i pracowitej. Matki, żony, córki, pracownika, pracodawcy, kobiety szczęśliwej i nieszczęśliwej, zakochanej i samotnej, spełnionej i zdesperowanej.
90 minut na pokazanie takiego bogactwa doświadczeń to bardzo mało.
Małe Zakopane latem i zimą w Warszawie?
Tego jeszcze nie było. Jeden z mieszkańców zaproponował postawienie syntetycznych lodowisk i górek, na których nawet w upalne lato bielańskie dzieci i młodzież mogłyby poczuć się jak w Zakopanem.
Chyba że na scenie widzimy znakomitą aktorkę Jowitę Budnik, znaną z "Placu Zbawiciela", "Nikifora", "Jezioraka", "Papuszy", "M jak miłość" i "Na dobre i na złe", nagradzaną za główne role Złotymi Lwami i Orłem - Polską Nagrodą Filmową.
Monodram "Supermenka" 7.03, godz. 18.00, bilety: 20 zł.
Bielański Ośrodek Kultury, ul. Goldoniego 1.
(ml)
.










































