REKLAMA

Legionowo

kronika policyjna »

 

Strażak z Legionowa stanął przed sądem za wykorzystanie seksualne młodej dziewczyny

  2 czerwca 2023

alt='Strażak z Legionowa stanął przed sądem za wykorzystanie seksualne młodej dziewczyny'
źródło: Facebook/OSP Legionowo

Przed Sądem Rejonowym w Legionowie stanął były strażak Ochotniczej Straży Pożarnej w Legionowie. Miał on dopuścić się napaści seksualnej.

REKLAMA

Do seksualnej napaści miało dojść w lipcu 2022 roku w siedzibie legionowskiej OSP, gdzie odbywała się impreza z okazji święta strażaka. Jeden z nich miał w trakcie "zakrapianej zabawy" wykorzystać młodą dziewczynę.

Zakrapiana impreza w OSP Legionowo z kryminalnym finałem?

- Prokuratura prowadziła śledztwo w sprawie o czyn z artykułu 198 Kodeks karnego, co oznacza seksualne wykorzystanie niepoczytalności lub bezradności innej osoby, która na przykład może być pod wpływem alkoholu lub innych używek - powiedziała Polskiej Agencji Prasowej rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga Katarzyna Skrzeczkowska. Profesjonalna drukarnia - czym powinna się charakteryzować i co oferować? Profesjonalna drukarnia - czym powinna się charakteryzować i co oferować?
Druk czasopism, broszur i katalogów stał się nieodłączną częścią strategii marketingowej każdej firmy. Promocyjne materiały drukowane spełniają swoją rolę efektywniej, niż ulotne reklamy w sieci. Mają one formę fizyczną, a co za tym idzie, przeciętny odbiorca może wrócić do ich przeglądania w dowolnym momencie. Jednocześnie, by przygotować tego typu materiały niezbędny jest nie tylko projekt graficzny, ale także jego wykonawca, czyli drukarnia. Oferta tego typu placówek może być jak najbardziej zróżnicowana. Jednak czym powinna charakteryzować się profesjonalna drukarnia i jaka powinna być jej oferta?
Okazało się, że podejrzany wyjechał do pracy za granicę i dopiero po powrocie do kraju - na początku tego roku - został zatrzymany i decyzją sądu aresztowany.

Zapraszamy na zakupy

Strażak z Legionowa na ławie oskarżonych

24 marca do Sądu Rejonowego w Legionowie skierowano akt oskarżenia w tej sprawie. Sprawca nadal przebywa w areszcie, skąd doprowadzany jest na rozprawy.

Decyzją sądu podczas pierwszej rozprawy wyłączona została jawność postępowania m.in. ze względu na dobro pokrzywdzonej. Oskarżonemu grozi do ośmiu lat więzienia. Został wydalony też z szeregów OSP w Legionowie.

(jr)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Najchętniej czytane na TuLegionowo

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA