Spłonął dom na Zabranieckiej
28 marca 2014
Po północy 27 marca strażacy dostali wezwanie do płonącego domu na Zabranieckiej.
Frisbee dla młodzieży w gimnazjum na Trockiej.
Frisbee - to w sumie nic innego, jak plastikowy talerzyk. Tyle tylko, że jeśli go dobrze wykorzystać, stanie się środkiem do świetnej zabawy.
Trzeba było jednak rozebrać dach i wyciąć spaloną konstrukcję.
Pożar gaszono przez trzy godziny. Nikt nie ucierpiał.
(red)
.







































