Słoik: Pokażmy wszystkim, że jesteśmy słoikami
19 maja 2015
Słoiki nie kryją się ze swoim "słoictwem" - ba! Postanawiają wyjść z ukrycia!
Pan Dawid stwierdził, że nie ma się czego wstydzić i do bycia słoikiem przyznał się otwarcie. - Na tylnej szybie swojego samochodu o rejestracji WR [a więc radomskiej - przyp. red.
Wciąż mnóstwo eternitu na dachach. Białołęka w czołówce
W Warszawie nadal jest niemal 5 ha powierzchni dachów pokrytych azbestem. Miasto od kilku lat wspiera mieszkańców w pozbywaniu się tego szkodliwego materiału z budynków. Jak duży problem mamy na Białołęce?
] umieściłem odpowiednią zawieszkę - pisze do nas w e-mailu. - Jeśli są chętni do zaczerpnięcia mojego pomysłu, dołączam wzór do wydrukowania.
Ktoś pójdzie w ślady naszego czytelnika? Czekamy na zdjęcia Waszych samochodów z plakietką!
(red)
.







































