REKLAMA

Forum › Bia³o³êka

REKLAMA

# Go¶æ

19.05.2015 08:03

Ja nie rozumiem po co szufladkowaæ ludzi? To co ja mam sobie naklejkê sprawiæ Warszawiak od urodzenia z pradziada? G³upia inicjatywa i tyle i nie potrzebne szufladkowanie...

# Ber

19.05.2015 08:14

Nie podzielam zdania czytelnika.

# go¶æ

19.05.2015 08:29

kiepski pomys³

REKLAMA

# drugastrona

19.05.2015 09:00

Ja bym sobie naklei³ co najwy¿ej "Przyjezdny, p³acê podatki w Warszawie, kocham Warszawê, nie je¿d¿ê po wa³ówkê do rodziców". Ale ¿e s³oik? Nigdy w ¿yciu.

# bnd

19.05.2015 09:05

Proponujê, ¿eby ci, którym przeszkadzaj± "s³oiki" nakleili sobie "buraki warszawskie w aucie" ¿eby by³o wiadomo kto jest kto

# Weck

19.05.2015 09:21

Dziennikarzyny z redakcji TU Stolica/ Bia³o³êka/ wytatuowali sobie na czo³ach S³oiki. Im wiêkszy s³oik tym sta¿ s³oikowy d³u¿szy. To oni siej± ferment a mo¿e zajêliby siê sprawami powa¿nymi ale nie ten mózg

REKLAMA

# Do bnd

19.05.2015 09:24

Do bnd- nie musz± to widaæ, s³ychaæ i czuæ

# go¶æ

19.05.2015 10:11

Dok³adnie tak!!!
Redaktorzy pisz± o bzdurach, a o problemach, które na co dzieñ s± nasz± bol±czk± niestety nie. Trzeba do nich pisaæ i podsuwaæ tematy, dodatkowo jak temat nie le¿y PO to nie napisz±.
czy¿by cenzura?
#Weck napisa³(a) 19.05.2015 09:21
Dziennikarzyny z redakcji TU Stolica/ Bia³o³êka/ wytatuowali sobie na czo³ach S³oiki. Im wiêkszy s³oik tym sta¿ s³oikowy d³u¿szy. To oni siej± ferment a mo¿e zajêliby siê sprawami powa¿nymi ale nie ten mózg

# TAki

20.05.2015 14:02

Podobnie jak peda³y, che³pi± siê sw± inno¶ci±

REKLAMA

# kto¶

20.05.2015 15:53

s³oje zawsze atakuj± warszawiaków twierdz±c, ¿e miejsce u rodzenia nie ma znaczenia. No to jak nie ma, to o co wam chodzi?

# Go¶æ

21.05.2015 11:54

S³oik s³oik poka¿ rogi dam Ci sera na pierogi :)

# Franki

02.06.2015 09:20

Jako Warszawiak uwa¿am, ¿e umieszczanie zawieszki to buractwo, a ca³a inicjatywa to... nie wiem jak nazwaæ. To jak udawanie miastowego a bycie ze wsi. Czemu przyjezdni zmieniaj± zachowania na pseudo mieszczañskie a "s³oma z butów wystaje" i teraz zawieszka typu "mogê siê zachowywaæ jak chcê bo jestem s³oikiem" ?!

REKLAMA

# bum bum

02.06.2015 10:08

a ty Franki pewnie pochodzisz ze wsi Franki pod Siedlcami- ³oj ju¿ siê sta³e¶ warszawiakiem a jaki to presti¿ . Warszawa to najbrzydza stolica Europy - bez sk³adu i ³adu, brudna, cuchn±ca a tury¶ci z Europy s± tu przejazdem tylko na nocleg.

# go¶æ

02.06.2015 10:35

a mi siê Warszawa podoba.
Najbrzydsza? - a by³e¶ we wszystkich europejskich stolicach?

# Stl

25.06.2015 14:02

#bnd pakuj swoje s³oiki i wypad jak Ci Warszawiacy nie pasuj±.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma siê zaczynaæ pogrubienie i wpisz [b]. Na koñcu pogrubienia wpisz [/b].
Przyk³ad: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma siê zaczynaæ kursywa i wpisz [i]. Na koñcu kursywy wpisz [/i].
Przyk³ad: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkê, która chcesz wstawiæ w tre¶ci w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBia³o³êka

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajd¼ swoje wakacje

Powy¿sze tre¶ci pochodz± z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasa¿u

Wst±p do ksiêgarni

REKLAMA

REKLAMA