Ślizgawka za darmo
4 grudnia 2009
Ruszyła ślizgawka w Parku Wodnym Moczydło. Przez kilka wybranych dni wstęp na lodowisko będzie bezpłatny.
Imponujący nowy Norblin: kino, sklepy, biura i zieleń
Inwestorzy ścigają się o miejsce w sercach mieszkańców Woli. Na rogu Żelaznej i Prostej ma powstać przyjazny i pełen zieleni pasaż.
Należy przynieść własne łyżwy lub wypożyczyć je na miejscu. Cena wypożyczenia sprzętu za godzinę to 6 zł, za każdą następną 4 zł. W pozostałe dni wstęp na ślizgawkę jest płatny. Bilet dla dzieci i młodzieży szkolnej kosztuje 3 zł, dorośli płacą 5 zł.
Lodowisko jest otwarte w godzinach od 9.00 do 14.00 oraz od 15.00 do 20.00. Na miejscu istnieje możliwość naostrzenia łyżew - za 10 zł oraz kupna jednora-zowych skarpet - cena za parę to symboliczna złotówka.
W dniach od 1 do 22 oraz od 28 do 31 grudnia w godzinach 9.00-14.00 dziel-nica zapewniła bezpłatny wstęp dla wszystkich szkół. W tym wypadku dzieci nie bę-dą płaciły za wypożyczenie łyżew.
Ślizgawka w Parku Wodnym Moczydło (przy ul. Górczewskiej 69/73) jest dość duża - jej wymiary to 20 na 30 m. Dla wygody i komfortu została zadaszona. Oprócz samego lodowiska do dyspozycji gości jest bezpłatny parking, szatnie, sanitariaty oraz barek gastronomiczny. Ślizgawka będzie czynna do 31 marca 2010 roku.
nc
.








































