REKLAMA

Tech Research Studies 1Tech Research Studies 2Tech Research Studies 0
Targówek

komunikacja »

 

Skręcić nie jest łatwo

  28 sierpnia 2009

Poranny skręt z Jórskiego w Radzymińską jest codzienną gehenną kierowców. Horror na tej wąskiej uliczce zaczął się w momencie, kiedy zlikwidowano tu zieloną strzałkę na sygnalizacji przed skrzyżowaniem.

REKLAMA

autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0
- Żeby wyjechać na Radzymińską, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Zielone strzałki do warunkowego skrętu w prawo powróciły na niektóre warszawskie ulice, ale o nas zapomniano - mówi jeden z mieszkańców Zacisza.

- Przywrócenie zielonej strzałki na skrzyżowaniu Jórskiego z Radzymińską wymagało przeprogramowania sygnalizacji na całym skrzyżowaniu. Parking przy ratuszu nie dla mieszkańców. Urzędnicy mają pierwszeństwo Parking przy ratuszu nie dla mieszkańców. Urzędnicy mają pierwszeństwo Jeden z mieszkańców, znany z zaangażowania w sprawy samorządowe, zwrócił uwagę na problem z parkowaniem przy ratuszu Targówka. Jak twierdzi, większość miejsc parkingowych zarezerwowano dla urzędników, a petenci muszą szukać miejsca w okolicy. W ciągu kilku najbliższych dni projekt ten trafi do inżyniera ruchu - zapowiada Urszula Nelken z ZDM.

Istnieje więc szansa na to, że inżynier ruchu projekt zatwierdzi i sygnalizator ponownie pojawi się na skrzyżowaniu. Problem w tym, że za kilka dni skończą się wakacje i do czasu przywrócenia strzałki kierowcy znowu staną w korku.

APC

.

Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

norblin lipiec 02 2norblin lipiec 02 0

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

cmp moje zdrowie 3cmp moje zdrowie 0
Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuTargówek

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni