Skradziono rowery za 2500 zł. Policja szuka tych mężczyzn
1 sierpnia 2017
24 lipca z parkingu podziemnego bloku przy Wincentego znikły dwa jednoślady. Dzięki dobrej jakości monitoringowi wyraźne wizerunki dwóch podejrzanych zostały upublicznione przez policjantów.
Policjanci z wydziału kryminalnego praskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży dwóch rowerów, do której doszło 24 lipca w garażu podziemnym w budynku przy Wincentego. Dwaj młodzi mężczyźni, których zarejestrowały kamery monitoringu, są podejrzani o kradzież dwóch rowerów o wartości 2500 zł.
Każdy, kto rozpoznaje mężczyzn lub ma informacje dotyczące zdarzenia z 24 lipca, jest proszony o kontakt osobisty lub telefoniczny z dyżurnym komisariatu przy Chodeckiej 3/5 pod całodobowym numerem tel.
Czy drewniak przy rondzie Żaba przetrwa? Wpisany do rejestru i co dalej?
Zbudowany przed I wojną światową drewniany dom obok cmentarza żydowskiego został wpisany do rejestru zabytków.
(22) 603-81-71. Informacje można także przekazywać drogą mailową na adres oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.
(red)
.








































