Sklep rodem z PRL?
29 listopada 2011
Jedna z czytelniczek zwróciła naszą uwagę na sklep rodem z czasów głębokiej komuny. Asortyment sklepu malał już w sierpniu. Mieszkańcy okolicy chcą wiedzieć, jak długo potrwa ta sytuacja.
Remont parku Wiecha na finiszu. Rozczarowanie zamiast zachwytów
Mieszkańcy Targówka od wielu tygodni, przy okazji przeróżnych wpisów urzędników w mediach społecznościowych, dopytywali: "kiedy koniec prac w parku Wiecha?". Jest już odpowiedź.
Wincentego 114, firmowanego przez Carrefour Express (dawny Albert), pozostawiał wiele do życzenia. - Dzisiaj nie było żadnego twarożku i śmietany, nie wspomnę już o delikatesach typu ser żółty w kawałku, np. do starcia na zapiekanki - pisze nasza czytelniczka.
Nowy, lepszy sklep?
Dziennikarz "Echa" wybrał się do sklepu w celu sprawdzenia informacji i wyjaśnienia sprawy. Okazało się, że sklep zdążono zamknąć i ogłoszono nową datę otwarcia - 30 listopada. Dowiedzieliśmy się jednak, że będzie otwarty 3 grudnia.- Pragniemy zapewnić, że po zmianach operacyjnych sklep będzie w pełni do dyspozycji klientów - mówi Maria Cieślikowska, dyrektor PR firmy Carrefour. Pracownicy sieci Carrefour zapewniają, że zaopatrzenie sklepu nie będzie odbiegać od standardowego zaopatrzenia pozostałych sklepów tej marki, godziny otwarcia nie ulegną zmianie.






































