REKLAMA

Wola

sport »

 

Siatkarze UMKS MOS Wola piątą drużyną w kraju

  30 września 2020

alt='Siatkarze UMKS MOS Wola piątą drużyną w kraju'
źródło: MOS Wola Warszawa

Osiem najlepszych zespołów w kraju w sezonie 2019/2020 rywalizowało w mijający weekend w Grudziądzu na Mistrzostwach Polski Młodzików. Wśród nich znalazła się drużyna UMKS MOS Wola Warszawa.

REKLAMA

Podopieczni trenera Konrada Nassalskiego to jedyny zespół ze stolicy, który wywalczył awans do turnieju finałowego. Po rozegraniu trzech spotkań z dwiema wygranymi i jedną porażką na koncie zajęli trzecie miejsce w swojej grupie ulegając rywalom jedynie gorszym bilansem setów. W meczu o piąte miejsce UMKS MOS Wola pewnie pokonał Plas Kielce 2:0 i ostatecznie w Mistrzostwach Polski Młodzików zajął piątą lokatę. Złoty medal wywalczyli młodzi siatkarze Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla, srebrny zawodnicy Trefla Gdańsk, zaś na najniższym stopniu podium stanęli gospodarze - TS Koset Grudziądz.

- Turniej finałowy Mistrzostw Polski Młodzików uważam za udany. Przegraliśmy jeden mecz i niestety to zaważyło o naszym braku awansu do czwórki. Nie poddaliśmy się. Zagraliśmy mecz o piąte miejsce tak dobrze, jak tylko potrafiliśmy. Na boisku cały czas było czuć wsparcie naszego "kwadratu" oraz wspaniałych kibiców. Uważam, że gdy będziemy wiodącym rocznikiem kadeta, to poprawimy ten wynik - powiedział Wiktor Dolecki, siatkarz wolskiego klubu.

Piąte miejsce w kraju w barwach UMKS MOS Wola wywalczyli: Szymon Beta, Stanisław Chaciński, Gabriel Cieślik, Wiktor Dolecki, Marcin Duda, Daniel Gotowicki, Mikołaj Kobyliński, Aleksander Nowik, Mikołaj Sioćko, Mateusz Taczała, Bartosz Tomal, Maciej Wrzosek, Mateusz Wójcik, Oliwier Żabicki, Wojciech Pawlak.

Marcin Kalicki

 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024