Sezon zimowy na Bemowie czas zacząć! Będzie jarmark
2 grudnia 2015
źródło: www.um.warszawa.pl/R. Motyl
6 grudnia na Bemowie zacznie się sezon zimowy - zostanie zainaugurowany Jarmark Świąteczny.
Park Górczewska będzie jaśniejszy i bezpieczniejszy
W parku Górczewska jeszcze w tym roku ruszą inwestycje poprawiające bezpieczeństwo i komfort spacerowiczów. Obejmą one m.in. wymianę oświetlenia, montaż kamer monitoringu, naprawę alejek oraz nowe nasadzenia drzew.
Nie zabraknie muzyki - zagra DJ Artez oraz grupa Dorożkarnia, zaś ci, którzy pamiętają szalone lata osiemdziesiąte, z pewnością wybiorą się na występ Jana Zielińskiego z grupy Bolter (śpiewali "Daj mi tę noc"!).
Dziedziniec bemowskiego ratusza, Powstańców Śląskich 70.
6 grudnia, godz. 12.00
(red)
.











































