Saga "Zmierzch" za darmo w parku Górczewska
11 lipca 2014
To już dziewiąta edycja Filmowej Stolicy Lata, podczas której mieszkańcy Warszawy za darmo mogą oglądać filmy na dużym ekranie. W amfiteatrze w parku Górczewska obejrzymy m.in. sagę "Zmierzch".
Program:
Wszystkie projekcje rozpoczynają się o godz. 21.
Co zrobić z centrum Jelonek? "Wygląda jak Kinszasa"
Najbardziej ruchliwe skrzyżowanie zachodniej Warszawy to miejsce z ogromnym potencjałem. Dziś służy wyłącznie jako centrum handlu.
00. Wstęp wolny.
DG
.








































