Rusza lodowisko w Aninie. Na powitanie gorąca czekolada
23 listopada 2018
Podobnie jak w poprzednich latach, także tej zimy w Wawrze powstanie publiczna ślizgawka, która rusza już w najbliższą sobotę 24 listopada. W planach jest także świąteczna impreza z Mikołajem.
24 listopada o godzinie 17 Wawerski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na huczne otwarcie publicznego lodowiska przy ul. V Poprzecznej 22. Pierwszych stu mieszkańców spragnionych szaleństw na lodzie przywita kubek gorącej czekolady.
Kino i nowe centrum handlowe wkrótce w Falenicy
- W 2011 roku dostaliśmy decyzję o warunkach zabudowy na obiekt z kinem, gastronomią i sklepami na terenie przedsiębiorstwa Mera Pnefal przy ul. Bysławskiej. Obiekt jest zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach - opowiadał na ostatnim posiedzeniu komisji ładu przestrzennego Robert Żurawski, prezes zarządu Mera Pnefal S.A.
Przewidziano także moc atrakcji, a wśród nich pokazy jazdy figurowej na łyżwach, gry, animacje i konkursy z nagrodami dla dzieci. Wstęp ma kosztować symboliczne 2 złote. Lodowisko ma być otwarte codziennie od 9 do 21, cena wejściówki to 4 zł dla dzieci i 8 zł dla dorosłych. Wypożyczenie łyżew to koszt 5 zł dla dzieci i 7 zł dla osób dorosłych.
Mikołajki na lodzie
Jak informuje wawerski OSiR, w Aninie zostaną też zorganizowane Mikołajki na lodowisku. Impreza szykowana jest na 9 grudnia w godzinach od 17 do 20. Wśród zaplanowanych atrakcji: zabawy z Mikołajem na lodzie, minizawody, wspólne pisanie listu do Świętego Mikołaja. Wstęp bezpłatny. - Ostatni rok pokazał, że uruchomienie lodowiska było strzałem w dziesiątkę. Ślizgawka cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Sam z dziećmi często je odwiedzam. Mam nadzieję, że kolejny rok będzie równie udany - mówi burmistrz dzielnicy Wawer Łukasz Jeziorski.
(DB)
.







































