REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Wola

wypoczynek

 

Rodzinny Dzień Dziecka na Woli już w najbliższą sobotę

  25 maja 2022

Rodzinny Dzień Dziecka na Woli już w najbliższą sobotę
źródło: Dzielnica Wola

Atrakcje dla dużych, małych i ich rodziców, dobre jedzenie i sporo świetnej zabawy na świeżym powietrzu - obiecują urzędnicy, którzy zapraszają do parku Sowińskiego na "Piknik Rodzinny 2022", który będzie połączony z obchodami Dnia Dziecka.

REKLAMA

Zbliżający się wielkimi krokami Dzień Dziecka w tym roku wypada w środku tygodnia. Imprezę z tej okazji władze Woli postanowiły zorganizować kilka dni wcześniej, poszerzając dodatkowo jej zakres.

REKLAMA

Piknik Rodzinny w parku Sowińskiego

- Zapraszam wszystkich serdecznie w sobotę 28 maja w godz.

12:00-18:00 do parku Sowińskiego na "Piknik Rodzinny 2022", w trakcie którego będziemy świętować tegoroczny Dzień Dziecka - mówi burmistrz Krzysztof Strzałkowski. - Idea wydarzenia jest bardzo prosta. Uważamy, że Dzień Dziecka najlepiej obchodzić w jak największym gronie, dlatego organizujemy imprezę dla całych rodzin w jednym z najpiękniejszych parków w okolicy - dodaje.

Specjalnie na tę okazję w sąsiedztwie tężni powstanie małe miasteczko festiwalowe z atrakcjami dla małych i dużych. Do dyspozycji najmłodszych będzie strefa ruchu, w której czekać na nich mają urządzenia pneumatyczne typu dmuchańce. Tor przeszkód, duże zjeżdżalnie, basen z piłeczkami, karuzela, 4-stanowiskowe eurobungy, czy pneumatyczna ścianka wspinaczkowa z pewnością sprawią, że dzieci spędzą czas pod gołym niebem miło, aktywnie i bezpiecznie.

REKLAMA

Dla małych i dużych

Planowany jest program artystyczny, m.in. pokaz iluzjonisty, występ klauna, pokazy baniek mydlanych czy quizy dla publiczności. Dla najmniejszych dzieci przewidziano osobną strefę, gdzie będą mogły pobawić się klockami, wyżyć się artystycznie rysując, czy wziąć udział w zabawach pod okiem animatorów przebranych za postacie z bajek.

Nie zabraknie też atrakcji dla rodziców. - Specjalnie dla nich powstanie strefa, gdzie będą mogli skorzystać z zabiegów kosmetycznych, warsztatów kulinarnych, porad dietetycznych, odbyć szybki kurs wizażu, czy naprawić coś w kąciku do majsterkowania - zapowiada Ewa Statkiewicz, przewodnicząca rady dzielnicy. Dzielnica zapewni też strefę relaksu z leżakami dla wszystkich i strefę gastronomiczną z przysmakami dla dzieci i dorosłych.

(jr)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA