REKLAMA

REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Wola

Artykuł sponsorowany

 

Przedszkole Publiczne Edulica - edukacja dla dzieci w Warszawie

  17 maja 2022

Przedszkole Publiczne Edulica - edukacja dla dzieci w Warszawie

Rodzice chcą jak najlepiej dla swoich dzieci, dlatego też starają się od najmłodszych lat zapewnić im doskonały dostęp do edukacji. Istotny jest tutaj wybór odpowiedniego przedszkola, w którym pociecha będzie mogła zarówno nawiązać nowe znajomości, jak i wiele się nauczyć.

REKLAMA

Wielu rodziców waha się, co do wyboru odpowiedniej placówki. Na pomoc w tej trudnej decyzji może im przyjść niedawno otwarte miejsce. Od maja 2022 roku, przy ulicy J. Kazimierza 48 na Woli funkcjonuje bowiem nowe bezpłatne Przedszkole Publiczne Edulica. Jest to już piąta placówka tego Przedszkola w stolicy. Wszystkie miejsca cieszą się dużym zainteresowaniem oraz uznaniem rodziców.

Oferta Przedszkola Publicznego Edulica W Warszawie ponad 300 placówek edukacyjnych dla dzieci to przedszkola publiczne. Liczba ta jest ogromna i wciąż rośnie o nowe, warte sprawdzenia placówki. Otwarta we wrześniu ubiegłego roku Edulica to miejsce nowoczesne i bardzo przyjazne edukacji dzieci. Placówka ta podsiada własną kuchnię. Jedyne obowiązkowe opłaty, jakie tam obowiązują to te za wyżywienie (śniadanie, obiad, zupa oraz podwieczorek). Dzieci uczestniczą tam w zajęciach z rytmiki, zajęć z edukacji zdrowotnej czy logopedii. W każdej grupie wiekowej, odbywają się także dwa razy w tygodniu zajęcia z języka angielskiego. Maluchy mogą również skorzystać z bezpłatnej opieki psychologa oraz logopedy. Zapisy trwają cały czas, zostało kilka wolnych miejsc w poszczególnych grupach wiekowych, a dzieci przyjmowane są według kolejności zgłoszeń. Przedszkole czynne jest przez cały rok, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7 rano do 17:30.

REKLAMA

Inne lokalizacje placówki

Przedszkole Edulica posiada łącznie pięć placówek. Pozostałe znajdują się na Ursynowie, Bemowie, i Pradze Południe. Wszystkie przedszkola realizują programy wychowawczo - dydaktyczne, zgodne z obowiązującą podstawą programową wychowania przedszkolnego MEN oraz swoje autorskie programy, które wzbogacone są nowatorskimi metodami pracy z dziećmi. Należą do nich chociażby Metoda Batti Strauss (Aktywne słuchanie muzyki), edukacja motoryczno-zdrowotna, Metoda Dobrego Startu Marty Bogdanowicz (MDS) oraz edukacja matematyczna według Edyty Gruszczyk - Kolczyńskiej i Ewy Zielińskiej. Ponadto, w Przedszkolu Publicznym Edulica duży nacisk kładziony jest na indywidualny rozwój Dziecka, czyli przede wszystkim wspieranie Jego potencjału i rozwijanie szczególnych talentów. Dzieci w tej placówce mają możliwość poznawać świat poprzez uczestnictwo w spektaklach teatralnych, spotkaniach z muzyką, wycieczkach oraz spotkaniach z nauką.

Więcej szczegółów na stronie - www.edulica.edu.pl.

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2022

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

Helloprint Polska

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA