REKLAMA

Żoliborz

oświata »

 

Szkoła Podstawowa nr 68 na Starym Żoliborzu rozpoczyna rekrutację

  20 lutego 2024

alt='Szkoła Podstawowa nr 68 na Starym Żoliborzu rozpoczyna rekrutację'
źródło: Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Integracyjnymi nr 68 im. Artura Oppmana

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68 im. Artura Oppmana przy ul. Or-Ota 5 na Starym Żoliborzu ma sporo do zaoferowania przyszłym uczniom.

REKLAMA

Placówka zapewnia wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną oraz opiekę i wsparcie specjalistów: pedagogów, psychologów, terapeutów pedagogicznych, terapeuty SI, logopedy, rehabilitanta. Teren szkoły objęty jest monitoringiem a budynek dostosowany do potrzeb dzieci z dysfunkcjami. Oprócz zwykłych lekcji są tu zajęcia z podstaw programowania, gier planszowych i szachów, podstaw robotyki, rysunku, ceramiki, nauki gry na gitarze, judo, a także zajęcia piłkarskie (w szkole działają dwa kluby). Dlaczego OC w Warszawie jest takie drogie? Dlaczego OC w Warszawie jest takie drogie?
OC w Warszawie kosztuje znacznie więcej niż w mniejszych miejscowościach. Różnica jest naprawdę spora - nawet kilkaset złotych w skali roku! Gdzie tkwi źródło tych dysproporcji? Jakie czynniki determinują wysokość składek OC w stolicy? Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o przyczynach wyższych składek OC w stolicy.
Dodatkowo: język francuski, hiszpański i angielski, a także zajęcia taneczne i akrobatyczne.

Dzień otwarty przed rekrutacją

Zanim ruszy rekrutacja, odbywają się liczne dni otwarte, na których rodzice, a przede wszystkim uczniowie mogą zwiedzić placówkę oraz poznać odpowiedzi na swoje pytania.

W SP nr 68 dzień otwarty dla kandydatów do oddziału przedszkolnego i klas pierwszych odbędzie się 27 lutego w godz. 17.00-18:30. Będzie można odwiedzić szkolne sale, pobawić się z wychowawcami, spróbować swoich sił w grach sportowych, poznać rówieśników. Zebranie dla rodziców kandydatów odbędzie się 4 marca o godzinie 17:00. Dyrektor i nauczyciele opowiedzą o szkole oraz planach na przyszły rok i kolejne lata. Więcej informacji na stronie: oppman.edu.pl.

Szkolna świetlica jest czynna od 7:00 do 17:30

(red)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuŻoliborz

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuŻoliborz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break