Psy pobiegają w parku Górczewska
9 czerwca 2015
Miejsc specjalnie przeznaczonych dla psów w publicznych parkach jest w Warszawie jak na lekarstwo, ale przybywają nowe. Już wkrótce taki wybieg powstanie w parku Górczewska.
Pasażerowie domagają się wiat przystankowych. "To XXI wiek czy prowizorka?"
Mieszkańcy Chrzanowa zwracają uwagę na uciążliwe warunki panujące na przystankach w rejonie powstającej stacji metra. Szczególnie w deszczowe i wietrzne dni brak wiat przystankowych mocno daje im się we znaki.
Termin wykonania prac - 30 listopada, ich planowany początek to koniec czerwca.
- Dzielnica przeznaczyła na modernizację parku nieco ponad 451 tysięcy złotych - mówi Jolanta Zubrzycka z wydziału ochrony środowiska.
Zatem już jesienią w parku ma być wygodniej. Także dla czworonogów.
(wt)
.











































