REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bielany

kultura

Propozycje z Goldoniego

  21 września 2002

Bielański Ośrodek Kultury przy ul. Goldoniego 1 to bardzo prężna placówka. Działa tutaj wiele kół zainteresowań dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

REKLAMA

Niemal każdego tygodnia odbywają się rozmaite imprezy cykliczne. Można przyjść na wystawę, spotkanie literackie lub przyłączyć się do którejś z aktywnie działających grup teatralnych, czy wziąć udział w zajęciach aerobiku.

Sprawnie działa zespół taneczny skupiający dzieci w wieku 12-13 lat. Młodzi adepci tej wymagającej poczucia rytmu sztuki sprawdzają się przede wszystkim w tańcu nowoczesnym. - Cały czas także mamy nadzieję na uruchomienie kursu tańca towarzyskiego dla młodzieży i dorosłych. Na razie nie ma jednak dostatecznej liczby zgłoszeń - wyjaśnia kierownik do spraw programowych Agata Gąsiorowska.

Panie, które postanowiły poprawić swoją figurę ćwiczą w jednej z czterech grup aerobiku. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, wtorki, środy i piątki o godz. 21.30.

Od wielu sezonów działa Literacki Krąg Wszędobylskich prowadzony niestrudzenie przez Witolda Kozłowskiego. Obecnie trwają przygotowania do Wieczoru Pięciu Poetów. Niezależnie od tego można uczestniczyć w warsztatach literackich prowadzonych przez Martę Berowską.

W placówce działają dwa zespoły teatralne. Jeden prowadzony jest przez Tadeusza Ciągardlę, drugi zaś to Studio Off opierające swoją pracę na dramie. Obie grupy chętnie przyjmują do swojego grona nowe osoby.

Kilka razy w roku odbywają się na Goldoniego wernisaże malarskie. Plastyczka Danuta Luśtyk dba o wysoki poziom artystyczny prezentowanych prac. Ciekawie zapowiada się przygotowywana właśnie zbiorowa wystawa poplenerowa.

- Organizujemy przez cały czas wiele imprez okolicznościowych, na które wstęp jest wolny - zachęca Agata Gąsiorowska. - Chętnie także utworzymy nowe koła zainteresowań, jeżeli znajdzie się grupa chętnych osób.

Trudno przedstawić wszystkie propozycje Bielańskiego Ośrodka Kultury. Jest ich bardzo wiele. Osoby zainteresowane dokładniejszymi informacjami zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z tą placówką. Można także zadzwonić - 834-65-47.

Grzegorz Ciesielski

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA