Potańcówki pod chmurką przy Ruskowym Brodzie
24 maja 2013
Białołęka kontynuuje ubiegłoroczny pomysł muzycznych spotkań pod chmurką. W czerwcu i lipcu na placu zabaw na Ruskowym Brodzie odbędą się cztery dyskoteki na świeżym powietrzu, organizowane przez urząd dzielnicy.
Metro na Tarchominie, czyli krótkie życie obietnicy wyborczej
Dziś od rana padają kolejne wyborcze obietnice. To dobry dzień na wspomnienia. W 2006 roku prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz obiecała metro do Winnicy. Powstało nie metro, lecz tramwaj, i nie do Winnicy, ale na Tarchomin.
Później przyjdzie pora na disco i funky z lat 70., ostatnie czerwcowe spotkanie to ósma dekada ubiegłego wieku. Dyskoteka w lipcu to lata 90. - spodziewać się zatem trzeba klasyków rapu, choć pewnie i dla grunge znajdzie się miejsce.
Bociani Zakątek - bo tak nazywa się oficjalnie plac zabaw przy Ruskowym Brodzie - zaprasza!
(wt)
.







































