REKLAMA

Bielany

kronika policyjna »

 

Pokłócili się, więc skopał mu auto. Trafił na "dołek"

  31 sierpnia 2022

alt='Pokłócili się, więc skopał mu auto. Trafił na "dołek"'
źródło: KRP V

Policjanci z bielańskiej prewencji zatrzymali mężczyznę, który uszkodził samochód znajomego, zaparkowany przy ulicy Olszynowej.

REKLAMA

Kilka dni temu policjanci z Bielan zostali wezwani na ulicę Olszynową. - Na miejscu ustaliliśmy, że doszło do wymiany zdań pomiędzy dwoma znajomymi. Jeden z nich bardzo się zdenerwował i ze złości kopnął w samochód należący do kolegi - relacjonuje podinspektor Elwira Kozłowska.

Zatrzymali mężczyznę

W pojeździe zostało wgniecione nadkole i tylne drzwi. Właściciel auta wycenił straty na 5 tys. zł. Funkcjonariusze zatrzymali niesfornego mężczyznę. 34-latek został przewieziony do komendy przy ulicy Żeromskiego i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzuty za uszkodzenie mienia, za które grozi mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

(jr)

 

REKLAMA

Komentarze (2)

# Klock

03.09.2022 12:03

Policjanci wykazali się niezwykłą odwagą i ujęli co prawda nie tego, co trzeba i osadzili na dołku. A wycenił na 5 tysięcy, szkoda że nie pińcet tysięcy, bo czemu nie?
Tak samo od czapy rzekome 5 lat, które grozi.
W rzeczywistosci takie wgniecenia starego grata to szkoda o wartości mniej niż 500 zł, a więc zaledwie wykroczenie, za które grodzi najwyzej grzywna trzysta zł. No, ale policjanci rzucili się na SPRAWCę, gdyz było to łatwy do odtrąbienia sukces i mozna było człowieka bez sensu osadzic "na dołku". Prawdziwych przestępców nawet nie próbują scigać, bo nie potrafią. Awanturki by nie było, gdyby własciciel samochodu parkował na miejscu do tego przeznaczonym i zgodnie z przepisami.

# lolek

04.09.2022 13:41

Za kopnięcie drzwi jakiegoś grata wartości telewizora grozi 5 lat, za zayebanie 280mln z funduszu czy przewalenie 80 baniek za wybory kopertowe chodzi się wolno. Taki kraj mamy.
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break