REKLAMA

REKLAMA

Wola

kronika policyjna

 

Jeden człowiek, trzy listy gończe. Policja jechała po niego 80 km

  2 lutego 2023

Jeden człowiek, trzy listy gończe. Policja jechała po niego 80 km
źródło: KSP

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego z warszawskich Bielan zatrzymali na terenie powiatu białobrzeskiego 25-letniego mężczyznę. Był on poszukiwany trzema listami gończymi i nakazem doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary ponad trzech lat pozbawienia wolności za kradzieże, oszustwa i posiadanie nielegalnych substancji.

REKLAMA

Kilka dni temu policjanci z wydziału kryminalnego bielańskiej komendy przejechali aż 80 km na teren powiatu białobrzeskiego, gdzie w jednym z domów miał się ukrywać poszukiwany mężczyzna.

Nie miał zamiaru iść za kraty

"25-latek był poszukiwany trzema listami gończymi i nakazem doprowadzenia wydanymi przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli i Mokotowa. Do odbycia kary miał ponad trzy lata za kradzieże, kradzieże z włamaniem, oszustwa i posiadanie narkotyków. Akcja policji na Wolumenie. Na celowniku papierosy bez akcyzy Akcja policji na Wolumenie. Na celowniku papierosy bez akcyzy
Ponad 92 tysięcy papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy skarbowej zabezpieczyli policjanci z warszawskich Bielan. Funkcjonariusze zwalczający przestępczość gospodarczą namierzyli mężczyznę na popularnym bazarze Wolumen. 67-latek oferował klientom produkty pochodzące z przemytu.
Nie miał on jednak zamiaru spędzić najbliższych lat w więzieniu, dlatego postanowił się ukrywać" - informuje Komenda Stołeczna Policji.

Podczas wizyty pod Białobrzegami funkcjonariusze zabezpieczyli wszelkie możliwe drogi ucieczki. Gdy zapukali do drzwi, otworzył je sam poszukiwany. 25-latek został zatrzymany, a następnie przewieziony do aresztu śledczego.

(jok)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA