Mercedes za 450 tysięcy odzyskany. Sukces wolskiej policji
2 grudnia 2022
Wartego blisko 450 tys. złotych mercedesa pochodzącego z przestępstwa zabezpieczyli policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją z Woli. Po przeprowadzeniu oględzin samochód trafił do upoważnionej do odbioru osoby.
Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarcza i korupcją wolskiej komendy badali sprawę przywłaszczenia pojazdu.
Odzyskali mercedesa
Z informacji policji wynikało, że pojazd najprawdopodobniej znajduje się na terenie Woli. Wartość mercedesa została oszacowana na kwotę prawie 450 tys.
Park Moczydło zmienia się dla mieszkańców. Na finiszu remont, a wkrótce toalety
Trwają prace remontowe w parku Moczydło, realizowane w ramach budżetu obywatelskiego. Zmodernizowane alejki i ścieżki mają poprawić komfort spacerów i rekreacji mieszkańców. A to dopiero początek zmian - w kolejnym etapie w parku mają stanąć długo wyczekiwane toalety.
złotych Dzięki skutecznym działaniom policjanci szybko namierzyli miejsce, gdzie znajduje się pojazd.
Na miejscu funkcjonariusze przeprowadzili oględziny samochodu, który następnie został zabezpieczony. Odzyskany mercedes został przekazany uprawnionej osobie.
(jok)
.










































