REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bielany

kronika policyjna

 

Ukrywał się przed policją. Zgubiły go narkotyki

  26 stycznia 2023

Ukrywał się przed policją. Zgubiły go narkotyki
źródło: KSP

27 gramów marihuany, 10 gramów amfetaminy, 17 gramów 4CMC i 89 zakazanych tabletek - tyle nielegalnych substancji zabezpieczyli kryminalni z warszawskich Bielan. W ich ręce wpadł 42-letni mężczyzna mający związek z przestępczością narkotykową. Przy okazji okazało się, że był już poszukiwany listem gończym.

REKLAMA

Bielańscy kryminalni wpadli na trop pewnego 42-latka, podejrzewanego o związek z przestępczością narkotykową. Policjanci zainteresowali się bliżej sprawą mieszkańca dzielnicy.

Wpadł przez narkotyki

"Kiedy ustalili, że właśnie w tej chwili 42-latek może mieć w domu środki odurzające, natychmiast zareagowali. Palił e-papierosa na przystanku. "Został obezwładniony" Palił e-papierosa na przystanku. "Został obezwładniony"
Strażnicy miejscy, którzy przed południem 23 stycznia kontrolowali pętlę komunikacji miejskiej na warszawskich Młocinach, zauważyli młodego mężczyznę, który nie stosował się do zakazu palenia na przystankach. Postanowili interweniować.
Pojawili się pod blokiem, w którym mieszkał mężczyzna i zatrzymali go. Okazało się, że wszystkie środki odurzające miał przy sobie, gdyż właśnie się wyprowadzał z tego mieszkania" - relacjonuje Komenda Stołeczna Policji.

W bagażu i kosmetyczce mężczyzna miał różnego rodzaju narkotyki popakowane w torebki foliowe. Policjanci zabezpieczyli ponad 27 gramów marihuany, prawie 10 gramów amfetaminy, ponad 17 gramów 4CMC, tabletki MDMA i alprazolan.

Zapraszamy na zakupy

Zarzuty za amfetaminę

Na podstawie zgromadzonych dowodów zatrzymany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Mężczyźnie grozi kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

"Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna był również poszukiwany listem gończym przez pruszkowską prokuraturę" - podsumowuje warszawska policja.

(jok)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA