Bracia z Legionowa w rękach policji
31 października 2025
Legionowscy kryminalni zatrzymali dwóch braci. Jeden z nich był poszukiwany listem gończym, drugi posiadał znaczne ilości narkotyków - mefedron, amfetaminę i tabletki MDMA. Sprawa trafiła do prokuratury.
Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie ustalili miejsce pobytu 37-letniego mężczyzny poszukiwanego listem gończym. Podczas akcji zatrzymano go w jednym z mieszkań na terenie miasta.
Narkotyki u brata poszukiwanego
W trakcie czynności w mieszkaniu policjanci wylegitymowali również 38-letniego brata poszukiwanego.
W Legionowie złamano ciszę wyborczą. Portal internetowy to nie płot
W weekend 12-13 października na terenie całego kraju obowiązywała w mediach cisza wyborcza. Tymczasem połowa legionowskich portali internetowych bez skrępowania wyświetlała banery wyborcze kandydatów. Czy złamały prawo?
Mężczyzna posiadał przy sobie środki odurzające. Podczas przeszukania pomieszczeń policjanci znaleźli mefedron, amfetaminę oraz tabletki MDMA (tzw. extazy) o łącznej wadze blisko 150 gramów.
Jeden w więzieniu, drugi pod dozorem
Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do komendy w Legionowie. 37-latek trafił do zakładu karnego, a jego starszy brat usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychoaktywnych. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Legionowie.
red
.







































