REKLAMA

Bemowo

kronika policyjna »

 

Szarpanina na Bemowie. Poszukiwany zaatakował ochroniarza

  13 marca 2023

alt='Szarpanina na Bemowie. Poszukiwany zaatakował ochroniarza'
źródło: KSP

Policjanci z Bemowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Ze wstępnych informacji wynika, że sprawca ukradł alkohol, na co zareagował pracownik ochrony. Podejrzany odpychał go, szarpał i zadawał ciosy pięścią.

REKLAMA

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Bemowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież rozbójniczą. Do zdarzenia doszło kilka dni temu.

Ukradł alkohol

"Wszystko zaczęło się od tego, że mężczyzna w sklepie z torby zakupowej wyłożył przy kasie część towaru i tylko za to zapłacił. We trójkę kradli alkohol na Bemowie. Policja dopadła ich w Żyrardowie We trójkę kradli alkohol na Bemowie. Policja dopadła ich w Żyrardowie
Policjanci z warszawskiego Bemowa zatrzymali na terenie Żyrardowa dwie osoby podejrzane o tzw. kradzież rozbójniczą. Kryminalni namierzyli również ich kolegę, który pomagał w przestępstwie. Zatrzymani wspólnie brali udział w kradzieży alkoholu. Gdy ochroniarz próbował interweniować, usłyszał pogróżki.
Po odejściu od kasy skierował się do wyjścia, gdzie czekał na niego pracownik ochrony, który wiedział, że mężczyzna za część towaru w torbie nie zapłacił" - relacjonuje Komenda Stołeczna Policji.

Kiedy ochroniarz zwrócił mu uwagę, ten zaczął go odpychać, szarpać się i zadawać ciosy pięścią. Pracownik ochrony nie dał za wygraną. Z pomocą klientów sklepu udało mu się zatrzymać podejrzanego. Zdenerwowany 49-latek jeszcze groził ochroniarzowi.

Zapraszamy na zakupy

Poszukiwany kradł w sklepie

"Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności na podstawie zarządzenia sądu" - informuje warszawska policja.

Wezwany na miejsce patrol policji zatrzymał 49-latka. Sprawa trafiła do śledczych z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu z Woli. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzuty kradzieży rozbójniczej i kierowania gróźb karalnych. Na wniosek prokuratora sąd zastosował tymczasowe aresztowanie na trzy miesiące.

(jok)

.
 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA