REKLAMA

bck akademia malucha 1bck akademia malucha 2bck akademia malucha 0
Bemowo

inwestycje »

 

Połczyńska jak nowa. To nie koniec frezowania

  11 listopada 2019

alt='Połczyńska jak nowa. To nie koniec frezowania'
źródło: ZDM

Drogowcy chwalą się efektami weekendowego remontu, zapowiadając jednocześnie kontynuowanie prac.

REKLAMA

bck klub przygód 2026 2bck klub przygód 2026 0
- W ramach weekendowego frezowania w 54 godziny ułożyliśmy 5000 m2 asfaltu na ponad 500-metrowym odcinku Połczyńskiej, między Rotundy a Dźwigową - informuje Zarząd Dróg Miejskich. - Dodatkowo nawierzchnię wzmocniliśmy specjalną siatką szklano-węglową, co wydłuży trwałość prac remontowych.

W weekend 16-17 listopada naprawiany ma być odcinek jezdni od Rotundy do Szeligowskiej. Na Bemowie powstaną dodatkowe strefy dokarmiania ptactwa? Powstaną dodatkowe strefy dokarmiania ptactwa? Co prawda zima ustąpiła już wiośnie, jednak wśród samorządowców trwają dyskusje na temat dokarmiania ptaków. Więcej informacji o utrudnieniach pojawi się w najbliższych dniach.

(dg)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

Komentarze (6)

# Marian

11.11.2019 17:22

A gdzie Tempo 30 i spowalniacze?

# kierowca

11.11.2019 18:18

#Marian napisał(a) 11.11.2019 17:22
A gdzie Tempo 30 i spowalniacze?
Wystarczy odcinkowy pomiar prędkości wymuszający 50km/h. To powinien być standard przy modernizacjach takich arterii.

# bazy(l)

12.11.2019 13:58

Spowalniacze to chyba w centrum. Proponuję też dla rowerzystów bo oni też potracaja pieszych

REKLAMA

biedronka 050 2biedronka 050 0

# hutnik

12.11.2019 15:03

#bazy(l) napisał(a) 12.11.2019 13:58
Spowalniacze to chyba w centrum. Proponuję też dla rowerzystów bo oni też potracaja pieszych
Może jeszcze dla matek z wózkami? To za pomocą samochodu dokonywana jest rzeź polskich pieszych.

# eloooe

12.11.2019 15:44

bo polscy piesi to z całym szacunkiem puste słoje zza buga

# pedestrian

12.11.2019 16:02

#eloooe napisał(a) 12.11.2019 15:44
bo polscy piesi to z całym szacunkiem puste słoje zza buga
A polscy kierowcy to w większości zeszzmaciałe bydlęta, które powinny być bite po zapyziałych pyskach.

REKLAMA

bck kino plenerowe 03 2bck kino plenerowe 03 0
więcej na forum

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 1smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

REKLAMA

bck kino plenerowe 02 2bck kino plenerowe 02 0

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni