"Podpisz umowę - dostaniesz telefon" - podpisał więc 24 razy
14 kwietnia 2014
Pogoń za technicznymi nowinkami może prowadzić na złą drogę. Wstąpił na nią Michał K., któremu postanowiono 24 zarzuty oszustwa...
Modlińska 257 uratowana? "Dementuję plotki"
Wzburzenie. To delikatne określenie tego, co poczułem po lekturze artykułu "Remontu nie będzie? Modlińska 257 wciąż straszy".
Z czego nie korzystał - sprzedawał. I tak dwadzieścia cztery razy w ciągu trzech lat.
Przynajmniej tyle mu zarzucają policjanci z Białołęki, którzy zatrzymali Michała K. podczas zasadzki urządzonej, gdy miał odebrać od kuriera kolejną przesyłkę. Podczas przeszukania mieszkania znaleziono sporo umów, których wartość przekraczała 60 tysięcy złotych.
Miłośnik technologii przyznał się do wszystkiego. Grozi mu osiem lat więzienia.
TW Fulik
Autor zamieszcza swoje teksty
na podstawie informacji pozyskanych operacyjnie od służb mundurowych








































