Pedofil przed szkołą przy Podróżniczej? Policja sprawdza zgłoszenie
18 stycznia 2017
Dziecko ze szkoły podstawowej twierdzi, że widziało obnażającego się mężczyznę.
Czy wczoraj przed szkołą podstawową przy Podróżniczej stał samochód, którego kierowca otwierał drzwi przed przechodzącymi dziećmi? Według relacji jednego z uczniów tak właśnie było, a mężczyzna...
Od "Młodych" i "Kleksa" do "Echa Białołęckiego"
"Na godz. 6 pp wyznaczono zebranie Koła. Miano obmyśleć Charakter i nazwę własnych wypocin. Już o godz. 7 min 15 było przeszło 5 osób, po upływie niespełna 40 min obecnych było 14 stóp (wolę liczyć na stopy niż na głowy). Zagaił "On". W krótkich słowach wśród ogólnego zainteresowania (pestkami słonecznika) przedstawił potszebę wydania własnego pisma, poczem przystąpiono do obioru nazwy. Warunek: Brzmienie rdziennie polskie, krótkie i charakteryzujące życia w Kole. ???....... Ogniwo? Koło? Kółeczka? Kołowacizna? Kleks? Żyd? Srul?... Ein Moment? To i owo? Pocięgiel? Głos zabierali: Majsterek, Łazarz, Katarzynka, Inźynierewer, Mały na końcu biały, Trzynasty Apostoł, Fauna, Jagniątko, Sabóhna, Ali Baba. Wybrano: "MŁODZI". (pisownia oryginalna)
obnażał się. Komenda Rejonowa Policji Warszawa VI potwierdza otrzymanie zgłoszenia o pedofilu, jednak na razie nie podaje żadnych dodatkowych faktów. Funkcjonariusze sprawdzają m.in. nagrania z monitoringu.
Nie po raz pierwszy rodzice uczniów przy Podróżniczej alarmują o podejrzanym typie pod szkołą. Opisana sytuacja powtarza się dość regularnie. W 2014 roku po zgłoszeniu przez dyrekcję podobnego zdarzenia policja postawiła pod szkołą... oznakowany radiowóz. Spotkało się to z dezaprobatą rodziców. Miejmy nadzieję, że tym razem funkcjonariusze zadziałają bardziej profesjonalnie.
(red)
.







































