Pechowe przedszkole wraca do pracy. "Zagrożenie wyeliminowano"
7 stycznia 2019
Sytuacja po noworocznej awarii opanowana. W poniedziałek rano dzieci wróciły do przedszkola na Górcach.
Brama Strzeleckich jeszcze poczeka. Może się nie rozsypie
Przed ponad rokiem alarmowaliśmy, że sypie się brama Strzeleckich. Od tamtej pory, mimo wystarczającej liczby głosów na projekt z budżetu obywatelskiego przed dwoma laty, który miał być ratunkiem dla zabytku, nie wydarzyło się nic.
W poniedziałek rano placówka wróciła do normalnej pracy.
- Wyeliminowano zagrożenie sanitarno-epidemiologiczne i przywrócono odpowiednie warunki higieniczne, których brak był powodem zamknięcia placówki - informuje Małgorzata Jabłońska, dyrektor Przedszkola Nr 435. - Za Państwa wyrozumiałość i chęć niesienia pomocy w tej trudnej i nieprzyjemnej sytuacji serdecznie dziękuję.
(dg)
.











































