Paliło się na Szamocinie
5 stycznia 2018
W piątek rano na terenie jednej z posesji przy ul. Szamocin doszło do pożaru.
"Niepełnosprawna poczta". Co się dzieje z przesyłkami na Białołęce?
Ludzie listy piszą, a listonosze ich... nie doręczają. - Podobno nie ma komu pracować - mówi jedna z mieszkanek wschodniej Białołęki.
Wszystko z powodu ognia zaprószonego w składzie drewna. Dzięki sprawnej akcji służb żywioł nie dokonał większych zniszczeń i nikt nie ucierpiał.
(tcz)
.






































