REKLAMA

Białołęka

sport

 

Olejnik znów niepokonany

  6 grudnia 2011

Olejnik znów niepokonany

19 listopada turniej w warszawskiej Gwardii był kolejnym przystankiem na drodze pełnej sukcesów młodych białołęckich Lemurów. Kolejne zwycięstwa, medale, przecudowne ippony i mnóstwo emocji.

REKLAMA

Złote medale dla Huberta Pasieczyńskiego, Rafała Olejnika oraz dla Michała Rybarczyka, który tego dnia pokazał przepiękne judo, to niekwestionowane zwycięstwo. Co jeszcze? Medale srebrne dla Gabriela Skipiały, który z każdym turniejem pcha się w stronę najlepszych w Warszawie. Srebro również dla Huberta Pasieczyńskiego (to nie pomyłka, Hubert startował w dwóch kategoriach wiekowych). Medale brązowe dla Michała Rybarczyka (udział w starszej kategorii wiekowiej) i Łukasza Kurka. Piąte miejsca dla Gabriela Skipiały i Przemka Oleszczuka (również w starszej kategorii wiekowej).

Natomiast 26 listopada w Sochaczewie odbył się V Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta gminy Sochaczew, na którym oprócz brązowego medalu Julii Świątkiewicz, Rafał Olejnik czwarty raz z rzędu pokazał, że jest niepokonany! Co więcej, był to turniej rankingowy i na koniec sezonu Rafał został sklasyfikowany na 12 miejscu pośród ponad 1000 mazowieckich judoków. Ogromne brawa i trzymamy kciuki za kolejne, pięknie wygrane walki.

Lemury trenują w szkole na Berensona.

mp

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2023
Wakacje wrzesień i październik 2023

REKLAMA

REKLAMA