Nowy Lidl na Bródnie. Umowa podpisana
19 sierpnia 2020
Niemiecka sieć marketów poszerza swoją obecność w Warszawie. 18 sierpnia ogłosiła otwarcie sklepu w dzielnicy Targówek.
Fundusz Pradera European Retail Parks, do którego należy centrum handlowe Homepark Targówek przy Malborskiej, poinformował, że jego nowym najemcą została niemiecka sieć Lidl. Sklep zajmie powierzchnię 2000 m2, zwolnioną przez market Spar (dawny Piotr i Paweł). Aktualnie trwają prace projektowe.
Drogowy rekord absurdu. Mieszkańcy oburzeni
Mieszkańcy ulicy Bukowieckiej z niedowierzaniem obserwują zmiany w organizacji ruchu. Wzdłuż jezdni ustawiono rzędy betonowych bloczków, które skutecznie uniemożliwiają możliwość parkowania przy posesjach. Choć oficjalnie mają one uspokajać ruch, wśród mieszkańców i radnych narasta przekonanie, że prawdziwy cel jest zupełnie inny.
Lidl przy Malborskiej
- Dobrze zaopatrzony i rozpoznawalny sklep spożywczy to jedna z osi konceptu Homepark, w którym portfolio zostało dobrane tak, by przyciągać całe rodziny w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla domu oraz wszystkiego, co z domem związane - mówi Agata Brzezińska z firmy Pradera.
W Homepark Targówek działają sklepy związane z budowaniem, wykończeniem i aranżacją domu, ale znajdziemy tam także takie marki, jak TK Maxx, CCC, Smyk, Pepco, Rossmann czy Euro RTV AGD.
(dg)
.








































