REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bielany

Artykuł partnerski

 

Nowy konkurs Galerii Młociny. Do wygrania karnety narciarskie

  1 lutego 2023

Nowy konkurs Galerii Młociny. Do wygrania karnety narciarskie
źródło: Pixabay

Tuż przed startem ferii zimowych warszawska Galeria Młociny organizuje konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Instagramowa nakładka i ciekawy pomysł to przepis na zdobycie tygodniowych karnetów na jeden ze stoków należących do Grupy Pingwina. Zwycięzca będzie mógł zabrać na narty lub deskę przyjaciół albo całą rodzinę.

REKLAMA

Galeria Młociny kolejny raz zachęca swoich klientów do dobrej zabawy i aktywności na świeżym powietrzu. Tym razem za sprawą konkursu w ramach akcji "Ruszamy na stoki".

Karnety narciarskie do wygrania

"Aby zawalczyć o atrakcyjną nagrodę, trzeba pobrać nakładkę na Instagramie, która sprawi, że nagle znajdziemy się na stoku! W tej wirtualnej zabawie trzeba nagrać video pokazujące emocje związane z jazdą na nartach i udostępnić je w formie relacji na swoim instagramowym profilu, z hasztagiem #NaStokiZMlocinami i oznaczeniem profilu @galeriamlociny. Wielkie zmiany w Galerii Młociny. Rusza nowa Hala Hutnik Wielkie zmiany w Galerii Młociny. Rusza nowa Hala Hutnik
Galeria Młociny przeprowadziła dużą rearanżację Hali Hutnik, czyli strefy gastronomiczno-rozrywkowej na drugim piętrze. Pojawiły się automaty do gier oraz jedyne w północnej Warszawie stoły do shuffleboardu. Na scenie odbędą się koncerty, występy na żywo czy transmisje wydarzeń sportowych. Inspiracją dla wystroju była sąsiednia huta stali ArcelorMittal (dawna Huta Warszawa).
Wygra autor lub autorka najciekawszego, najbardziej kreatywnego filmiku" - informuje Galeria Młociny.

W konkursie do wygrania są tygodniowe karnety dla czterech osób. To zwycięzcy zdecydują, który z pięciu stoków Grupy Pingwina wybiorą na swoje idealne ferie. Na narty można wybrać się pod Kraków, do Wisły, a nawet na Warmię i Mazury, gdzie działa największa stacja narciarska w północnej Polsce: Kurza Góra. Każdy z kompleksów oferuje wypożyczalnię sprzętu i opiekę profesjonalnych instruktorów, którzy przeszkolą początkujących sportowców, a także dodatkowe atrakcje, jak zimowe parki rozrywki dla dzieci czy lodowisko.

Kup bilet

Konkurs do 6 lutego

Konkurs będzie trwał do 6 lutego. Zwycięzca otrzyma cztery tygodniowe karnety (po 4h dziennie) dla siebie i swoich bliskich do wykorzystania w jednej ze stacji narciarskich należących do Grupy Pingwina. Karnety będą ważne do zakończenia sezonu 2022/23.

(jok)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA