REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wola

handel

 

Nowy Fort Wola: znamy kolejnych najemców

  14 grudnia 2021

Nowy Fort Wola: znamy kolejnych najemców
źródło: materiały inwestora

Coraz więcej wiadomo o przygotowywanym do reaktywacji centrum handlowym na pograniczu Woli i Jelonek.

REKLAMA

Ponowne otwarcie Fortu Wola zbliża się wielkimi krokami. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma Mayland postanowiła postawić na lokalne usługi, podpisując umowy z ośmioma kolejnymi najemcami. Wiemy już, że w przyszłym roku w centrum handlowym powstaną salon optyczny Style Optic, AM Jubiler, biura podróży Itaka i Sun Way Travel, Bukieciarnia.flowers, sklep z wyrobami tytoniowymi Trafika, kantor oraz punkty dorabiania kluczy i usług szewskich.

REKLAMA

Zdrofit w Forcie Wola

W ubiegłym miesiącu pisaliśmy, że w wyremontowanym centrum handlowym powstanie również klub Zdrofit.

Siłownia zajmie łącznie prawie 1200 m2 na dwóch poziomach Fortu Wola. Choć z zewnątrz budynek wygląda na całkowicie zapomniany, wewnątrz trwają już intensywne prace modernizacyjne, które mają na celu przekształcenie starego centrum handlowego w miejsce codziennych zakupów.

REKLAMA

Nowy Kaufland na Woli

W październiku pojawiła się informacja, że w Forcie Wola będzie działać market sieci Kaufland o powierzchni około 3 tys. m2. Grzegorz Latała, dyrektor d/s komercjalizacji i członek zarządu Mayland Real Estate zapowiadał wówczas, że pozostałe lokale zostaną zagospodarowane przez najemców z takich kategorii jak "wyposażenie domu, sport czy rozrywka".

(dg)

.
 

Komentarze (5)

# qvertz

19.12.2021 10:08

Dla mieszkańców tamtych okolic byłoby lepiej, gdyby Warszawa wybudowała w końcu miejski odcinek trasy N-S, który w znakomity sposób połączyłby Chomiczówkę i Bemowo z Ochotą, Włochami i Mokotowem. A kolejne pudło handlowe potrzebne jest chyba tylko korporacjom. Ludzie świetnie sobie bez tego klocka radzą.

# dejw

21.12.2021 00:26

Lepiej to jakby miało tam powstać kolejne osiedle. Z drugiej strony mi to obojętne, bo i tak nawet zakupy spożywcze wykonuję poprzez aplikację. Ostatnio tu przestawiłem się na JOKR, bo wygodnie mi się z niej korzysta, a i cenowo dobrze to wypada. Cena też jest tu bardziej zaletą, a teraz i można nawet kupić tu fajne zastawy prezentowe i to z winem

# eMeRyTkA

28.12.2021 18:37

A ja sie cirsze i juz nie mogę się doczekać! Moi znajomi, starsi ludzie też, bo tam ciut taniej a internet to dla nas jak czarna dziura , oszuści i zarcie byle jakie. Górą KauflandQ NARESZCIE!!!!!!!!!

REKLAMA

# Renata

21.01.2022 14:30

mieli oddac w I kwartale, a tam nie widac żeby cokolwiek sie działo?!

# AnnnaS

02.03.2022 15:30

Marzec, ostatni miesiąc pierwszego kwartału, a to właśnie w I kwartale miał być otwarty nowy Kaufland. I co? Ano nic, firma mayland nawet o tym nie myśli!!!!!!!!!!
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Helloprint Polska

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wakacje wrzesień i październik 2022

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA