REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# qvertz

19.12.2021 10:08

Dla mieszkańców tamtych okolic byłoby lepiej, gdyby Warszawa wybudowała w końcu miejski odcinek trasy N-S, który w znakomity sposób połączyłby Chomiczówkę i Bemowo z Ochotą, Włochami i Mokotowem. A kolejne pudło handlowe potrzebne jest chyba tylko korporacjom. Ludzie świetnie sobie bez tego klocka radzą.

# dejw

21.12.2021 00:26

Lepiej to jakby miało tam powstać kolejne osiedle. Z drugiej strony mi to obojętne, bo i tak nawet zakupy spożywcze wykonuję poprzez aplikację. Ostatnio tu przestawiłem się na JOKR, bo wygodnie mi się z niej korzysta, a i cenowo dobrze to wypada. Cena też jest tu bardziej zaletą, a teraz i można nawet kupić tu fajne zastawy prezentowe i to z winem

# eMeRyTkA

28.12.2021 18:37

A ja sie cirsze i juz nie mogę się doczekać! Moi znajomi, starsi ludzie też, bo tam ciut taniej a internet to dla nas jak czarna dziura , oszuści i zarcie byle jakie. Górą KauflandQ NARESZCIE!!!!!!!!!

REKLAMA

# Renata

21.01.2022 14:30

mieli oddac w I kwartale, a tam nie widac żeby cokolwiek sie działo?!

# AnnnaS

02.03.2022 15:30

Marzec, ostatni miesiąc pierwszego kwartału, a to właśnie w I kwartale miał być otwarty nowy Kaufland. I co? Ano nic, firma mayland nawet o tym nie myśli!!!!!!!!!!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break