REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# qvertz

19.12.2021 10:08

Dla mieszkańców tamtych okolic byłoby lepiej, gdyby Warszawa wybudowała w końcu miejski odcinek trasy N-S, który w znakomity sposób połączyłby Chomiczówkę i Bemowo z Ochotą, Włochami i Mokotowem. A kolejne pudło handlowe potrzebne jest chyba tylko korporacjom. Ludzie świetnie sobie bez tego klocka radzą.

# dejw

21.12.2021 00:26

Lepiej to jakby miało tam powstać kolejne osiedle. Z drugiej strony mi to obojętne, bo i tak nawet zakupy spożywcze wykonuję poprzez aplikację. Ostatnio tu przestawiłem się na JOKR, bo wygodnie mi się z niej korzysta, a i cenowo dobrze to wypada. Cena też jest tu bardziej zaletą, a teraz i można nawet kupić tu fajne zastawy prezentowe i to z winem

# eMeRyTkA

28.12.2021 18:37

A ja sie cirsze i juz nie mogę się doczekać! Moi znajomi, starsi ludzie też, bo tam ciut taniej a internet to dla nas jak czarna dziura , oszuści i zarcie byle jakie. Górą KauflandQ NARESZCIE!!!!!!!!!

REKLAMA

# Renata

21.01.2022 14:30

mieli oddac w I kwartale, a tam nie widac żeby cokolwiek sie działo?!

# AnnnaS

02.03.2022 15:30

Marzec, ostatni miesiąc pierwszego kwartału, a to właśnie w I kwartale miał być otwarty nowy Kaufland. I co? Ano nic, firma mayland nawet o tym nie myśli!!!!!!!!!!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break