REKLAMA

bck kino plenerowe 03 1bck kino plenerowe 03 2bck kino plenerowe 03 0
Wola

inwestycje »

 

Tak zmieni się Żelazna. Budowa już ruszyła

  11 marca 2024

alt='Tak zmieni się Żelazna. Budowa już ruszyła'
źródło: Matexi Polska

Przy ul. Żelaznej wystartowała budowa apartamentowca, który - według zapowiedzi inwestora - połączy nowoczesne wzornictwo z urokiem przedwojennych kamienic. Matexi Polska rozpoczyna sprzedaż 141 mieszkań w odległości zaledwie 550 metrów od stacji metra Rondo ONZ.

REKLAMA

Tech Research Studies 2Tech Research Studies 0

"Żelazna 54 to wyjątkowa inwestycja, zaprojektowana przez renomowane biuro architektoniczne SAAW. Naszym celem jest stworzenie miejsca, które nie tylko odzwierciedli elegancję i nowoczesność, ale również przywróci ducha historycznych kamienic, dodając świeży akcent do miejskiego krajobrazu" - tak Matexi Polska zachęca do zakupu mieszkań przy Żelaznej 54.

Nowe mieszkania w Warszawie

Budynek będzie mieć osiem pięter. Jak KREW Z NOSA. Tunel na Prymasa rozgrzebany przez kolejne miesiące Tunel na Prymasa rozgrzebany przez kolejne miesiące Prowadzony przez PKP Polskie Linie Kolejowe remont tunelu trasy Prymasa Tysiąclecia miał trwać do grudnia. Mamy kwiecień i dostajemy tylko zapowiedzi nowych utrudnień. Znajdzie się w nim 141 mieszkań i cztery lokale usługowe na parterze. Deweloper zachwala mieszkania jako wyjątkowo wysokie, jak na współczesne standardy - będą mieć od 280 do 300 cm wysokości. Zapewnia też, że "każdy detal został starannie przemyślany, aby stworzyć budynkowi dostojny wygląd, który wpisuje się w miejski charakter dzielnicy".

Zapraszamy na zakupy

Hotelu nie będzie

Apartamentowiec powstaje w miejscu biurowca z okresu PRL, rozebranego w 2018 roku. Jeszcze kilka lat temu mówiło się, że znany turecki przedsiębiorca zbuduje przy Żelaznej 54 czterogwiazdkowy hotel z 200 pokojami. Jego kariera legła w gruzach w 2019 roku, gdy został zatrzymany wraz z burmistrzem dzielnicy Włochy pod zarzutem korupcji. W ubiegłym roku nieruchomość leżącą 550 metrów od stacji metra Rondo ONZ kupił deweloper Matexi Polska.

(jok)

.
Dziękujemy, że czytasz nasze artykuły. Chcesz na bieżąco śledzić ważne sprawy w Twojej dzielnicy i w Warszawie?
 Zapisz się do naszego newslettera 
 Obserwuj nas na Google News 
 

REKLAMA

norblin 02 2norblin 02 0

Komentarze (4)

# NachmielNiony

12.03.2024 09:12

Już ją budową varso i rozwaleniem parku przy Chmielnej zmienili w szajs, na którym mieszkać się nie chce. Ale ok.... niech żydkom fundują renowacje oddanych za bezcen kamienic, co na pewno zmieni oblicze tej części dzielnicy. F U!

# Marian

12.03.2024 18:25

A gdzie drzewa o które tak walczy Czajkoski?

# Wolanin

13.03.2024 16:26

"W ubiegłym roku nieruchomość leżącą 550 metrów od stacji metra Rondo ONZ..." Ta odległość sprawia, że budynek będzie daleko i od stacji Rondo ONZ i od stacji Rondo Daszyńskiego. :)

REKLAMA

bck kino plenerowe 02 2bck kino plenerowe 02 0

# Jademsem

14.03.2024 09:11

Hulajsrnogą w minutę po pieszych i może bez zatrzymania na burcie samochodu, gdy na czerwonym się wjedzie, bo jest się ekologicznym i wszystko wolno, to się dojedzie. Warp 9!
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

autoreklama tustolica 3autoreklama tustolica 0
Kup bilet

REKLAMA

cmp moje zdrowie 1cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni