Niecodzienny gość w garażu przy Głębockiej
29 sierpnia 2016
Spotkanie z lisem to na Białołęce codzienność, ale znalezienie go w garażu to już inna bajka.
Tak było w piątek, gdy młody lis wszedł na prywatną posesję na Głębockiej i ukrył pod zaparkowanym w garażu samochodem.
Gdzie jest Tarchomin? Decyduje ZTM?
- Gdzie mieszkasz? - Na Tarchominie. - Przy jakiej ulicy? - Odkrytej. - To dlaczego na tabliczce z nazwą domu masz napisane "Nowodwory"? Oto dialog prawie autentyczny.
Wezwani na miejsce strażnicy miejscy zabrali zwierzę do Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt w Marysinie Wawerskim. Okazuje się, że przed odpaleniem samochodu warto szukać pod nim nie tylko kotów i kun, ale też lisów...
(dg)
.









































