Niebezpieczne chemikalia pozostawione na Reymonta
25 sierpnia 2015
Strażacy zostali wezwani do podejrzanych pojemników przy altanie śmietnikowej na Reymonta.
Park Olszyna coraz mniej bezpieczny? Mieszkańcy alarmują o chuligańskich wybrykach
Mieszkańcy skarżą się na pogarszające się bezpieczeństwo w parku Olszyna na Bielanach. Według relacji spacerowiczów w okolicy boiska dochodzi do zastraszania przechodniów przez grupy młodych osób. Policja i straż miejska zapowiadają dodatkowe kontrole.
Ciecze zneutralizowano, a administratora posesji pouczono o konieczności utylizacji substancji niebezpiecznych.
Ciekawe, co jeszcze ludzie trzymają w piwnicach...
TW Fulik
Autor zamieszcza swoje teksty
na podstawie informacji pozyskanych operacyjnie od służb mundurowych













































