Pożegnaj lato z Mrozem
25 sierpnia 2015
Niestety, to już końcówka wakacji. Ale zamiast się smucić, warto wybrać się na zorganizowaną przez ratusz Bielan imprezę - pożegnania lata. Atrakcji nie zabraknie. Wystąpi m.in. ideol natolatek - Mrozu.
Wylęgarnia szczurów zamiast drugiej jezdni Broniewskiego
Mieszkańcy bloków z osiedla sąsiadującego z bazarem przy ul. Broniewskiego uważają, że cały teren targowiska przypomina raczej slumsy niż plac targowy. - To wylęgarnia szczurów, które buszują potem pod naszymi oknami - skarży się pani Halina z bloków Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Broniewskiego.
O godzinie 18 ze swoim repertuarem wystąpi piosenkarka Kasia Moś, zaś o 19.30 idol nastolatek w rogowych oprawkach - Łukasz "Mrozu" Mróz. To będzie niezapomniana zabawa!
(PB)
.











































