DiCaprio w parku Herberta
25 sierpnia 2015
29 sierpnia w parku Herberta zostanie wyświetlony film "Wilk z Wall Street".
Konserwator zabytków nie zgadza się na ocieplenie budynków
Mieszkańcy Starych Bielan chcą mieć cieplej w mieszkaniach i płacić niższe rachunki za ogrzewanie. Elewacja z białej cegły w budynku przy Schroegera 93-97 nie trzyma ciepła. Budynek jest wpisany do gminnej ewidencji zabytków. Pat trwa.
Szybki i oszałamiający sukces przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności, co doprowadziło później do jego upadku. W roli głównej fenomenalny Leonardo DiCaprio.
Seans rozpoczyna się o 20.00, wstęp wolny. Organizatorzy proszą o zabranie koców bądź czegoś do siedzenia.
(red)
.











































