DiCaprio w parku Herberta
25 sierpnia 2015
29 sierpnia w parku Herberta zostanie wyświetlony film "Wilk z Wall Street".
Zwężona ulica Sokratesa nie wszystkim się podoba
Jeden z mieszkańców zwraca uwagę na błędy projektowe zwężenia ulicy Sokratesa. Jego zdaniem wykonano dużo zbędnej roboty, zaś efekt jest marny. Również ronda, które z założenia miały spowolnić ruch - niewiele wnoszą. Co na to drogowcy?
Szybki i oszałamiający sukces przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności, co doprowadziło później do jego upadku. W roli głównej fenomenalny Leonardo DiCaprio.
Seans rozpoczyna się o 20.00, wstęp wolny. Organizatorzy proszą o zabranie koców bądź czegoś do siedzenia.
(red)
.











































