REKLAMA

Bielany

kronika policyjna »

 

Zatrzymanie na Kępie Potockiej. 24-latek miał przy sobie haszysz

  23 lutego 2023

alt='Zatrzymanie na Kępie Potockiej. 24-latek miał przy sobie haszysz'
źródło: Wikimedia Commons / Zdzisław Adam Niedźw...

Podczas patrolowania parku przy Gwiaździstej warszawscy policjanci zatrzymali 24-latka, przy którym znaleźli słoiki i torebki zawierające haszysz. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Grozi mu dziesięć lat więzienia.

REKLAMA

Podczas patrolowania terenu parku Kępa Potocka przy Gwiaździstej policjanci zwrócili uwagę na młodego mężczyznę. Funkcjonariusze postanowili go wylegitymować.

Zatrzymanie za haszysz

"Najpierw znaleźli skręta, a następnie w plecaku znaleźli słoiki z suszem roślinnym i woreczek z brunatną substancją. Aresztowania za 4CMC i kokainę. Dwie osoby zatrzymane Aresztowania za 4CMC i kokainę. Dwie osoby zatrzymane
Policjanci z wydziału kryminalnego z komendy na warszawskich Bielanach już po raz drugi w ciągu ostatnich dwóch miesięcy zatrzymali kobietę podejrzaną o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Tym razem 25-latka w mieszkaniu miała prawie 300 gramów różnego rodzaju narkotyków. Wraz z kobietą został zatrzymany jej 24-letni znajomy. Obojgu grozi po dziesięć lat więzienia.
Policjanci zatrzymali 24-latka i przewieźli go do komisariatu przy ulicy Rydygiera" - informuje Komenda Stołeczna Policji.

Przeprowadzony test zabezpieczonych substancji wykazał, że jest to marihuana o wadze ponad 250 gramów i 50 gramów haszyszu.

Wstąp do księgarni

Zarzuty za "znaczną ilość"

To nie były jedyne narkotyki stanowiące własność 24-latka. Kryminalni z Żoliborza w mieszkaniu młodego mężczyzny znaleźli jeszcze więcej haszyszu.

"24-latek już usłyszał zarzuty za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Mężczyźnie za to przestępstwo może grozić kara do dziesięciu lat pozbawienia wolności" - podaje warszawska policja.

(jok)

.
 

REKLAMA

Komentarze (1)

# R3D4

24.02.2023 16:20

Postanowili go wylegitymować i znaleźli skręta? Mnie też kiedyś "legitymowali" - cywilni na Sadybie. Wypruli mi wszystko z plecaka, obszukali kieszenie, zajrzeli do butów. Byłem zbyt młody i wystraszony, żeby zaprotestować.
J E B A Ć P S Y i tyle
więcej na forum

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Misz@masz

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024