REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bielany

wypadki

 

Wypadek na Kasprowicza. Staruszka uderzyła głową w szybę

  24 lutego 2023

Wypadek na Kasprowicza. Staruszka uderzyła głową w szybę
źródło: SM

Strażnicy miejscy, którzy wieczorem 23 lutego patrolowali Bielany, zauważyli na skrzyżowaniu Kasprowicza, Sokratesa i Przy Agorze rozbite samochody. W zderzeniu poszkodowana została 84-letnia seniorka.

REKLAMA

Na skrzyżowaniu Kasprowicza, Sokratesa i Przy Agorze ponownie doszło do wypadku. W czwartek 23 lutego około godziny 18:45 zderzyły się dwa samochody.

Wypadek na Sokratesa

"Patrolujący ulicę Kasprowicza funkcjonariusze z V Oddziału Terenowego zauważyli rozbite pojazdy marki Hyundai i taksówkę marki Toyota. Autobus spadł z mostu Grota. Kara więzienia dla kierowcy Autobus spadł z mostu Grota. Jaki wyrok usłyszał kierowca?
Sąd Okręgowy w Warszawie wydał wyrok w sprawie kierowcy Tomasza U., który 25 czerwca 2020 roku spadł autobusem linii 186 z węzła mostu Grota-Roweckiego z Wisłostradą. Jedna osoba zginęła, dwadzieścia dwie zostały ranne. Wyrok nie jest prawomocny.
Strażnicy natychmiast zabezpieczyli miejsce zdarzenia" - relacjonują strażnicy miejscy.

Kierowcy oświadczyli, że nie potrzebują pomocy medycznej, ale w taksówce funkcjonariusze zauważyli staruszkę z wielkim guzem na głowie.

Kup bilet

84-latka ranna w wypadku

Z relacji syna 84-letniej kobiety wynikało, że jego mama uderzyła głową w szybę. Kobieta uskarżała się na ból głowy. Okryto ją kocem termicznym a strażniczka usunęła resztki szkła z jej odzieży.

"Wezwano pogotowie ratunkowe i patrol policji. Po przyjeździe karetki kobieta odmówiła przewiezienia do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśni policja" - informuje straż miejska.

(jok)

.
 

Komentarze (1)

# Wwa

24.02.2023 17:46

To skrzyżowanie to jakaś masakra ,dzień bez dzwona dniem straconym .
Oczywiście wina kierowców bo nie zwracają uwagi i na pałe skręcaja (osobiście stałem na lewym do skrętu w kierunku galeri to prawym babeczka wpasowała się w idiotę skręcającego w kierunku bazarku ) pan stwierdził że ja stoję to może sobie jechać
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA