REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Białołęka

kronika policyjna

 

Policja poszukuje sprawcy napadu na Odkrytej

  31 stycznia 2023

Policja poszukuje sprawcy napadu na Odkrytej
źródło: KSP

Policjanci z komisariatu przy Myśliborskiej pracują nad sprawą tzw. wymuszenia rozbójniczego, do którego doszło 5 listopada przy Odkrytej 51.

REKLAMA

"W toku wykonanych czynności funkcjonariusze ustalili wizerunek mężczyzny, który jest podejrzewany o dokonanie tego przestępstwa. Jeśli masz jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, skontaktuj się z policjantami z komisariatu przy ulicy Myśliborskiej" - informuje Komenda Stołeczna Policji.

Policja szuka podejrzanego

Według policyjnego rysopisu podejrzany jest średniego wzrostu i szczupłej budowy ciała. Złamał zakaz zbliżania się do żony. Nachodził ją i nękał Złamał zakaz zbliżania się do żony. Nachodził ją i nękał
W wyniku przeprowadzonej interwencji policjanci z komisariatu przy Myśliborskiej na warszawskim Tarchominie zatrzymali 62-letniego mężczyznę. Dobijał się do drzwi mieszkania swojej żony i niepokoił ją domofonem, mimo że sąd zakazał mu zbliżania się do niej. Mężczyzna był też agresywny wobec mundurowych, wyzywał ich, nie wykonywał poleceń i stawiał czynny opór.
W momencie napaści był ubrany w granatową kurtkę z kapturem, czarne obcisłe spodnie dresowe z logo Nike oraz czarne sportowe buty z białą podeszwą, tej samej firmy. Twarz zasłaniał czerwoną maseczką.

"Jeśli go rozpoznajesz skontaktuj się z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65 lub pod numerami tel. 47 723-51-30, 47 723-52-71, powołując się na numer l.dz. KP-D-I-6483/22" - apeluje policja

(jok)

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najchętniej czytane na TuBiałołęka

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA