REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Bielany

kronika policyjna

 

Naćpany kierowca za kółkiem ciężarówki. Skutki opłakane

  6 grudnia 2022

Naćpany kierowca za kółkiem ciężarówki. Skutki opłakane
źródło: KSP

36-letni kierowca ciężarówki na ulicy Dewajtis spowodował kolizję i uszkodził latarnię. Mężczyzna okazał stołecznym policjantom sfałszowane, ukraińskie prawo jazdy. Podczas przeszukania mundurowi znaleźli przy kierowcy marihuanę i morfinę. Przy okazji - badanie wykazało, że kierował pod ich wpływem.

REKLAMA

Stołeczni policjanci tuż po 9:00 pojechali na miejsce kolizji drogowej na ulicę Dewajtis. Kierowca nie zapanował nad pojazdem i uderzył w latarnię.

Prawo jazdy kupione na ukraińskim bazarku

- Bardzo szybko wyszło na jaw, że dokument jest fałszywy i został zakupiony w Ukrainie. Autobus spadł z mostu Grota. Kara więzienia dla kierowcy Autobus spadł z mostu Grota. Jaki wyrok usłyszał kierowca?
Sąd Okręgowy w Warszawie wydał wyrok w sprawie kierowcy Tomasza U., który 25 czerwca 2020 roku spadł autobusem linii 186 z węzła mostu Grota-Roweckiego z Wisłostradą. Jedna osoba zginęła, dwadzieścia dwie zostały ranne. Wyrok nie jest prawomocny.
Podczas przeszukania ujawniliśmy sreberko z suszem roślinnym i tabletki, które są na receptę. Sprawca kolizji został również przebadany na obecność środków odurzających w organizmie. Badanie wykazało, że 36-latek kierował ciężarówką będąc pod wpływem narkotyków - informuje podinspektor Elwira Kozłowska.

REKLAMA

Pięć lat za narkotyki, jazdę pod ich wpływem i podrabiane prawo jazdy

Obywatel Ukrainy został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Badanie zabezpieczonych substancji potwierdziło, że była to marihuana i morfina, które kupił na bazarze. Dochodzeniowcy z Bielan przesłuchali 36-latka i przedstawili mu zarzuty za posiadanie środków odurzających i kierowanie pojazdem pod ich wpływem oraz posłużenie się podrobionym dokumentem. Grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

(jr)

.
 

Polecamy

Komentarze (2)

# Gsurndu

07.12.2022 13:33

Gość kupił prawko. Przyjechał jeździć po Polsce. W tym wypadku to raczej nieumiejętność prowadzenia i nieznajomość przepisów przyczyniły się do wypadku bardziej niż narkotyki. Ale kto wie , może był ućpany do nieprzytomności.

# Aaaaaaaaa

07.12.2022 15:59

Brawo dla Polskiego Całego Rzadu za wpuszczanie takich Ukraińców do Mojego Państwa . Naćpany Ukrainiec spowodował wypadek, co z takim delikwentem zrobi Polski Rząd ( da mu w nagrodę klucze do mieszkania oraz zasiłek i 500+ ) . Osobiście wypierał bym takich Ukraińców do Rosji na armatnie mięso . Tyle w temacie . Wkur...ny Polak
więcej na forum

REKLAMA

REKLAMA

Najnowsze informacje

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły partnerskie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl    Stanowią one własność prawnie chronioną należącą do Wakacje.pl S.A. i/lub jej partnerów.

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA