Na ostatni dzwonek
2 września 2005
Przepiękny gmach na ul. van Gogha robi wrażenie. I choć wciąż jest jeszcze w dużej części placem budowy, 1 września rozpoczną działalność obie szkoły, biblioteka i ośrodek kultury. W sobotę w nowej sali widowiskowej gościć będzie Piwnica pod Baranami.
Kompleks oświatowo-kulturalny miał być gotowy w marcu tego roku.
Strumykowa: jest asfalt, ulica równa!
Mieszkańcy Strumykowej odetchnęli z ulgą - w końcu mają drogę z prawdziwego zdarzenia.
Miał kosztować 21 mln, a kosztował ponad 25. Członkowie komisji rewizyjnej rady dzielnicy mają sporo zastrzeżeń do prowadzenia inwestycji. Więcej na ten temat w następnym "Echu".
bwol
.






































