Młodzi w BOK - zobacz najlepszych
5 czerwca 2015
Zbliża się zakończenie sezonu w Białołęckim Ośrodku Kultury. Twoje dziecko przejawia zainteresowania i zdolności artystyczne, a Ty chciałbyś rozwijać jego talent? Przyjdź 14 czerwca na dzień otwarty "Młodzi w BOK" i zobacz, co potrafią mali i więksi adepci sekcji.
Złoty parking. Jak przepłacić szesnaście razy?
Budżet na budowę nowego parkingu P+R na Białołęce urósł o kolejne miliony.
Z krótkimi etiudami tanecznymi wystąpi także Laboratorium Tańca, a musicalowe utwory zaprezentują uczestniczki Studia Piosenki. Jak co roku widzowie odwiedzający w tym dniu BOK usłyszą utwory przygotowane przez młodych gitarzystów i uczestników zajęć gry na instrumentach klawiszowych. Na scenie nie zabraknie ponadto dorosłych reprezentantów: sekcji tańca towarzyskiego z rumbą czy tangiem, uczestniczek zajęć tanecznych seniorskiej Białołęckiej Akademii Wiedzy, które zaprezentują cha-chę oraz wokalistów Towarzystwa Śpiewaczego Avanti. Młodzi w BOK to doskonała szansa na odkrycie w sobie i w dziecku miłości do sztuki. Warto przyjść i sprawdzić, jak można się realizować i rozwijać oraz zobaczyć jak robią to już inni.
Młodzi w BOK - 14 czerwca, godz. 11:00. Zapisy na nowy semestr sekcji BOK rozpocznie się 17 sierpnia.
mj
.







































