REKLAMA

Wola

kronika policyjna »

 

Umówił się z 16-latką. Potem tego żałował

  11 lutego 2024

alt='Umówił się z 16-latką. Potem tego żałował'
źródło: KRP IV

W tej sprawie jest mnóstwo niejasności. Wiemy jedynie, że napadnięty mężczyzna został zwabiony do mieszkania 16-letniej dziewczyny, z którą wcześniej się umówił. Na co i czy wcześniej ją znał? Tego policja z Woli nie wyjaśnia. Kiedy był już na miejscu, został wciągnięty przez dwóch mężczyzn do środka. Zagrozili mu nożem i metalową rurką, po czym zażądali pieniędzy.

REKLAMA

Wszystko rozegrało się w piątek wieczorem. Policjanci z Woli zostali zaalarmowani przez pokrzywdzonego o tym, że został napadnięty przez dwóch mężczyzn i kobietę, która z nimi współdziałała.

Policjanci zatrzymali napastników

- Opisał dokładnie okoliczności całej sytuacji. Jak inwestować po dokładnej analizie produktów bankowych? Jak inwestować po dokładnej analizie produktów bankowych?
W obliczu dynamicznych zmian na rynku finansowym, właściwa analiza produktów bankowych jest kluczem do efektywnej i zrównoważonej inwestycji. W naszej dzisiejszej dyskusji skupimy się na tym, jak inwestycje po analizie produktów bankowych mogą przyczynić się do rozwoju osobistych finansów oraz wpłynąć pozytywnie na środowisko i społeczeństwo. Wykorzystamy tutaj wiedzę na temat funduszy inwestycyjnych, zasad ESG (Environmental, Social, Governance) oraz praktyczne aspekty analizy finansowej. Warto pamiętać, że współczesny bank - zielony i nowoczesny - jest naszym partnerem na każdym etapie podróży inwestycyjnej, pomagając w wyborze ekologicznych rozwiązań i ocenie ich wyników.
Wynikało z nich, że umówił się z dziewczyną w mieszkaniu. Kiedy był na miejscu, został wciągnięty do środka przez dwóch mężczyzn. Zagrozili mu nożem i metalową rurką, po czym zażądali pieniędzy. Zabrali 1500 złotych, wyrzucili z mieszkania i uciekli - informuje nadkomisarz Marta Sulowska.

Policjanci, znając drogę ucieczki 16-letniej dziewczyny i 22-letniego mężczyzny - po chwili ich zatrzymali. Drugi mężczyzna (22 lata) uciekł w innym kierunku, ale również szybko wpadł w ręce mundurowych. Okazało się, że zatrzymany miał przy sobie narkotyki i dokument należący do innej osoby. Obaj mężczyźni trafili do policyjnej celi, zaś nieletnia do policyjnej izby dziecka.

Wstąp do księgarni

Więzienie dla 22-latków, ośrodek wychowawczy dla 16-latki

Śledczy rozpoczęli dokładne ustalenia okoliczności tej sprawy. W Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Wola podejrzani usłyszeli zarzuty karne dotyczące rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, dodatkowo jeden z nich odpowie za posiadanie środków odurzających i ukrywanie dokumentu. Nieletniej został określony czyn karalny dotyczący rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące, natomiast 16-latka została umieszczona w ośrodku wychowawczym.

JR

.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024