Metro także w nocy
23 lutego 2007
Od 16 lutego warszawskie metro jeździ także w nocy. Ta zmiana dotyczy tylko weekendów.
Dramat w szkole: dziecko, które bije, kopie, przeklina
Uczniowie jednej ze szkół podstawowych na Targówku - SP nr 206 - przez wiele miesięcy byli terroryzowani przez swojego agresywnego kolegę z klasy. Interweniowali rodzice, a sprawa trafiła na policję, do sądu, kuratorium oraz władz dzielnicy. Czy znajdzie swój pozytywny finał?
Dodatkowe kursy będą się odbywały co pół godziny: z Kabat pociągi będą wyruszały o: 0.30, 1.00, 1.30, 2.00 i 2.30, a z pl. Wilsona o: 0.45, 1.15, 1.45, 2.15 i 2.45..




































