Po dwóch kolejkach Białołęckiej Ligi Piłkarskiej na czele Mamuty. Zespołów z kompletem zwycięstw jest kilka, ale ta drużyna ma zdecydowanie najlepszy bilans bramkowy. Strzeliła aż 16 bramek, tracąc zaledwie trzy.
- Mimo wiosny w pełni, zawodników Topsów i FC Praga zaskoczył grad. Takie warunki nie mogły ułatwiać gry. Ale mieliśmy też grad goli. To było najbardziej wyrównane spotkanie kolejki. Na pięć minut przed końcem pierwszej połowy Topsy prowadziły 2:0, ale Praga tuż przed przerwą zdobyła kontaktowego gola. Po przerwie nawet doprowadziła do wyrównania. Potem było 3:3, ostatecznie skończyło się 4:3 dla Topsów - relacjonuje Andrzej Główczyński, organizator rozgrywek.
Wyniki drugiej kolejki Białołęckiej Ligi Piłkarskiej