REKLAMA
Zaręczyny
| autor: | J. Courtney Sullivan |
| wydawnictwo: | Muza |
| wydanie: | 1, Warszawa |
| data: | 4 czerwca 2014 |
| forma: | e-book (epub, mobipocket) |
| liczba stron: | 429 |
| ISBN: | 978-83-7758739-3 |
Inne formy i wydania
| książka, okładka miękka ze skrzydełkami, 1 | 2014.06.04 |
| e-book (epub, mobipocket), 1 | 2014.06.04 |
Evelyn jest mężatką od czterdziestu lat - tyle czasu upłynęło od chwili, kiedy drugi mąż zsunął z jej palca pierwszą obrączkę i wyłożył na to miejsce swoją. Delphine oglądała dwa oblicza miłości - ekstatyczną euforię romansu i wściekłą, mściwą furię, która przyszła po jego zakończeniu. James, ratownik medyczny, pracuje na nocną zmianę i wie, że rodzina żony uważa, iż mogła trafić lepiej, zaś Kate, partnerka Dana od dziesięciu lat, widziała już najrozmaitsze śluby - na plaży, w ogrodzie lub w zamku - i poprzysięgła sobie nigdy, pod żadnym pozorem, nie wychodzić za mąż.
Bohaterowie Zaręczyn odsłaniają przed nami sekrety życia i małżeństwa. Oprócz nich poznajemy także Frances Gerety, młodą copywriterkę pracującą w 1947 roku w agencji N. W. Ayer i Syn. Frances przygotowuje kampanię reklamową dla koncernu De Beers i szuka odpowiedniego sloganu. Pewnej nocy, przed pójściem spać, gryzmoli na kawałku papieru zdanie: ,,Diamenty są wieczne". Ten slogan zmieni wszystko.
Zaręczyny to bogata, wielowątkowa, pasjonująca powieść obejmująca okres niemal stu lat. Ukazuje dzieje kilku jedynych w swoim rodzaju par małżeńskich, a jednocześnie historię mody na diamenty i sposobu, w jaki stały się one - na i złe - symbolem naszych najgłębszych nadziei na wieczną miłość.
Ta powieść błyszczy równie mocno jak diamenty.
,,Glamour"
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga II. Tytus zdaje na prawko jazdyHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Lady Susan. Watsonowie. SanditonJane Austen
-
nowość[ e-book ]Biblia DoregoTorgny Lindgren
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga VII. Tytus poprawia dwójkę z geografii PolskiHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek. Zaginione księgi. Powrót do dżungli - księga VIHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga IX. Tytus na dzikim zachodzieHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga IV. Tytus żołnierzemHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek. Zaginione księgi. Tytus polarnikiem - księga IVHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga VIII. Tytus astronomemHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ książka, e-book ]Dolina IssyCzesław Miłosz
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga III. Tytus kosmonautąHenryk Jerzy Chmielewski
-
nowość[ komiks ]Tytus, Romek i A'Tomek - Księga VI. Tytus olimpijczykiemHenryk Jerzy Chmielewski
LINKI SPONSOROWANE























